PSG përmbys St Etiennen, Messi sërish asiston

  • A.P /
  • 28 November 2021 - 14:51
PSG përmbys St Etiennen, Messi sërish asiston

PSG ka arritur të kalojë në epërsi ndaj St Etiennes dhe tani po avancon 1:2.

Ishte Di Maria i cili shënoi golin e epërsisë në minutën e 79-të.

Ishte Messi që asistoi për të dytën herë sonte.

(Kosova Sot Online)