Gjyqtari nxjerr alltinë në fushën e futbollit

  • A.P /
  • 25 December 2021 - 21:02
Gjyqtari nxjerr alltinë në fushën e futbollit

Një gjyqtar në Copan të Hondurasit e ka nxjerrë armën për të mbrojtur veten gjatë një ndeshje futbolli.

Në fund të ndeshjes, disa futbollistë filluan të protestonin për një penallti diskutabile, ndërsa gjyqtari befasoi me veprimin.

Videoja është publikuar në rrjetet sociale dhe po bën xhiron e botës.


(Kosova Sot Online)