Arrihet marrëveshja mes Richarlisonit dhe Tottenhamit

  • A.P /
  • 29 June 2022 - 22:49
Arrihet marrëveshja mes Richarlisonit dhe Tottenhamit

Richarlison ka arritur marrëveshje personale me Tottenhamin.

Sulmuesi brazilian sot është marrë vesh me Tottenhamin për një kontratë afatgjate, njofton Fabrizio Romano.

Por, ende nuk është arritur marrëveshje mes dy klubeve

Një takim mes dy klubeve është caktuar së shpejti për t’u diskutuar detajet mes dy klubeve.

(Kosova Sot Online)