Florian Marku përfundon peshimet, i gatshëm për duelin e nesërm

  • G.G /
  • 24 August 2022 - 17:26
Florian Marku përfundon peshimet, i gatshëm për duelin e nesërm

Florian Marku dhe Miguel Parra Ramirez kanë përfunduar peshimet dhe janë të gatshëm për duelin e tyre.

Marku dhe Ramirez do të përballen nesër në stadiumin “Air Albania” në Tiranë.

Marku ka njoftuar se peshimi ka përfunduar dhe ka ftuar të gjithë të jenë në stadium nesër.

Meçet fillojnë nga ora 16:00.

(Kosova Sot Online)