Tronditet Florian Marku, kundërshtari e rrëzon në tapet

  • E.K /
  • 25 August 2022 - 22:37
 Tronditet Florian Marku, kundërshtari e rrëzon në tapet

Ndeshja në “Air Albania” është bërë mjaft emocionuese ku Marku dhe Perra po grushtojnë vazhdimisht njëri-tjetrin.

Boksieri kundërshtar e ka rrëzuar në raundin e 8-të Florian Markun.

Ndërkohë, Marku e kishte rrëzuar kundërshtarin në raundin e katërt

(Kosova Sot Online)