Ndeshja Ballkani-Drita luhet në Drenas

  • S.A /
  • 09 September 2022 - 12:23
Ndeshja Ballkani-Drita luhet në Drenas

Ndeshja e javës së gjashtë mes Ballkanit dhe Dritës do të zhvillohet në stadiumin “Rexhep Rexhepi” të Drenasit. Njoftimi erdhi nga klubi i Dritës, përmes një postimi në faqen e tyre zyrtare në Facebook.

Ballkani nuk ka zhvilluar asnjë duel në Suharekë këtë edicion, për shkak të punimeve në fushën e stadiumit të qytetit. Ndeshjet paraprake si vendas ekipi i Ilir Dajës i ka zhvilluar në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

(Kosova Sot Online )