Szobozlai e ndëshkon Gjermaninë me një gol

  • A.P /
  • 23 September 2022 - 21:34
Szobozlai e ndëshkon Gjermaninë me një gol

Hungaria ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen kundër Gjermanisë në Ligën e Kombeve.

Dominik Szoboszlai ka shënuar për hungarezët në minutën e 17-të

Hungaria, si mysafire, tani është duke udhëhequr me rezultatin 0:1.

(Kosova Sot Online)