Milan kërkon këndelljen sot

  • A.P /
  • 29 January 2023 - 12:01
Milan kërkon këndelljen sot

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes AC Milan dhe Sassuolo, e vlefshme për javën e 20-të në Serie A.

Pas dy barazimeve dhe një humbje radhazi, Milan kërkon këndelljen sot.

Kuqezinjtë gjenden në vendin e tretë me 38 pikë, dy më pak se Interi i vendit të dytë që ka një ndeshje më shumë të luajtur.

Në anën tjetër, Sassuolo gjendet në vendin e 17-të me 17 pikë.


(Kosova Sot Online)