Sassuolo e shënon golin e tretë ndaj Milanit

  • A.P /
  • 29 January 2023 - 13:31
Sassuolo e shënon golin e tretë ndaj Milanit

Sassuolo ka arritur ta gjejë edhe golin e tretë ndaj Milanit dhe tani po avancon 3:1.

Ishte Berardi që realizoi në minutën e 30-të të ndeshjes.

(Kosova Sot Online)