Barcelona zbulon listën e lojtarëve për “El Clasico”

  • S.A /
  • 18 March 2023 - 14:40
Barcelona zbulon listën e lojtarëve për “El Clasico”

Barcelona e ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen derbi ndaj Real Madridit. “El Clasico” do të luhet të dielën me fillim nga 21:00 në kuadër të La Ligas, përcjell "Kosova Sot Online". 

Aktualisht, Barcelona prin me nëntë pikë më shumë se Real Madridi dhe në rast fitoreje pothuajse do ta siguronte titullin në elitën e futbollit spanjoll.

Në anën tjetër, me një fitore eventuale, Real Madridi do ta hapte garën për titull.

Lista e lojtarëve të Barcelonës për “El Clasico”:

(Kosova Sot Online )