Çikalleshi në minutën e 22-të me rast shënimi

  • A.P /
  • 27 March 2023 - 21:17
Çikalleshi në minutën e 22-të me rast shënimi

Sokol Çikalleshi në minutën e 22-të tentoi nga distanca. Por, gjuajtjen e tij e priti portieri i Polonisë, Wojciech Szczesny.

Ndeshja në mes të Polonisë dhe Shqipërisë po luhet në Varshavë dhe i takon grupit E kualifikues për “Euro 2024”.

(Kosova Sot Online)