Manchester Unitedit dhe Chelseat sonte

  • A.P /
  • 25 May 2023 - 20:22
Manchester Unitedit dhe Chelseat sonte

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Manchester Unitedit dhe Chelseat, ndeshje e mbetur nga java e 32-të në Premierligë.

Manchester Unitedit i nevojitet vetëm një barazim për ta siguruar pjesëmarrjen në Ligën e Kampionëve edicionin e ardhshëm.

Në anën tjetër, Chelsea është në pozitën e 12-të, pa ndonjë objektiv për të arritur

(Kosova Sot Online)