Spanja në epërsi ndaj Shqipërisë

  • A.P /
  • 24 June 2024 - 21:17
Spanja në epërsi  ndaj Shqipërisë

Spanja ka arritur të kalojë në epërsi ndaj Shqipërisë.

Ishte Ferran Torres i cili realizoi në minutën e 12-të të ndeshjes.

Ky rezultat do ta eliminonte Shqipërinë nga Euro 2024, pasi që vetëm fitorja na kualifikon direkt dhe barazimi mund të na mbajë me shpresa.

(Kosova Sot Online)