Holanda e Austria në kërkim të tre pikëshit

  • A.P /
  • 25 June 2024 - 18:10
Holanda e Austria në kërkim të tre pikëshit

Holanda dhe Austria zhvillojnë ndeshjet e tyre të fundit në kuadër të fazës së grupeve në Euro 2024, përkatësisht Grupin D.

Ndeshja që fillon në ora 18:00, do të luhet në stadiumin “Olympiastadion” në Berlin.

Holanda: Verbruggen, Geertruida, Van Dijk, Ake, De Vrij, Depay, Gakpo, Reijnders, Veerman, Malen, Schouten.

Austria: Pentz, Wober, Posch, Seiwald, Arnautovic, Prass, Sabitzer, Grillitsch, Lienhart, Schmid, Wimmer.


(Kosova Sot Online)