I ndezi 10 mijë petarde përnjëherë, rezultati mahnitës

  • E.K /
  • 01 janar 2021 - 11:42
 I ndezi 10 mijë petarde përnjëherë, rezultati mahnitës

Mos e provoni këtë në shtëpi edhe nëse ju duket interesante, pasi videoja është krijuar për arsye shkencore dhe argëtuese.

Shikojeni rezultatin kur ndizen 10,000 “petarde” përnjëherë:

(Kosova Sot Online)