Derdh shishen e qumështit, njëvjeçarja bën sikur është në gjumë kur nëna e thërret

  • E.K /
  • 27 janar 2021 - 10:52
Derdh shishen e qumështit, njëvjeçarja bën sikur është në gjumë kur nëna e thërret

Një veprim i një vogëlusheje është bërë viral pasi u postua nga nëna e saj.

Emma Hore, 23-vjeçe kishte vënë në shtrat vajzën e saj njëvjeçare Emelia Harper, por kishte parë se vogëlushja nuk ishte shtrirë për të fjetur.

E kur e ëma e zë duke derdhur qumështin nga shishja, e thërret në emër dhe në atë moment vogëlushja menjëherë shtrihet duke u shtirur sikur është në gjumë.

Infermierja nga Cornwalli i Anglisë ka filluar të qeshë me veprimin e vajzës së saj.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9188713/Hilarious-moment-baby-pretends-asleep-mother-catches-messing-naptime.html#v-3853022922749817790

(Kosova Sot Online)