1-vjeçari në ‘luftë’ me gjumin, por mishin e pulës nuk e heq nga dora

  • E.K /
  • 03 shkurt 2021 - 13:24
1-vjeçari në ‘luftë’ me gjumin, por mishin e pulës nuk e heq nga dora

Një vogëlush po bën xhiron e rrjeteve sociale teksa lufton mes gjumit dhe dëshirës për të mbaruar një cope mishi që mban në duar.

Elise Gibson, 24 vjeçe nga Wigan në Angli, nëna e vogëlushit, po i jepte mish pule të skuqur Chicken McNuggets djalit të saj, ndërsa e kishte ulur para telvizorit.

Por kur pa se i biri po hapte dhe mbyllte sytë teksa ushqehej vendosi ta filmonte me celularin e saj.

Kaq mjaftoi që videoja të bëjë xhiron në rrjet.

(Kosova Sot Online)