Aksident mes motoçikletave gjatë raportimit live të gazetarit

  • A.P /
  • 28 shkurt 2021 - 08:07
Aksident mes motoçikletave gjatë raportimit live të gazetarit

Një aksident i paparë ka ndodhur gjatë një raportimi live të një gazetari.

Në videon më poshtë, shihet një çift me motoçikletë të cilët ‘u impresionuan’ si duket nga raportimi dhe më pas u aksidentuan me një motoçikletë tjetër vetëm pak metra më larg se personi që po fliste para kamerës.

 

Nuk ka informacione për gjendjen e tyre dhe vendndodhjen, por siç shihet në pamjet e publikuara nga LiveLeak, personat që u aksidentuan janë ngritur në këmbë dhe janë mirë.

(Kosova Sot Online)