Kjo video bëhet virale: Vajza e vogël tregon zemërimin në martesën e prindërve

  • E.K /
  • 18 mars 2021 - 10:46
Kjo video bëhet virale: Vajza e vogël tregon zemërimin në martesën e prindërve

Një vajzë e vogël hodhi zemërim në dasmën e prindërve të saj në një video të lezetshme që është bërë virale në rrjetet sociale.

Një video absolutisht e adhurueshme e një vajze të vogël duke hedhur zemërim në dasmën e prindërve të saj është shfaqur në rrjetet sociale dhe kjo do t’ju bëjë të buzëqeshni.

Përdoruesja e Instagram Sara Wickman ndau një klip të shkurtër nga ceremonia e martesës së saj dhe është bërë virale me mbi 13 milionë shikime deri më tani.

Siç shihet në video, vajza e Sarës, shumë e lezetshme me një fustan të bardhë, hodhi zemërimin në vendin ku çifti shkëmbeu unazat në skenë.

Ajo që ndodhi më pas ishte mjaft e ëmbël pasi Sara bëri një pauzë për pak kohë dhe mori vajzën e saj në krahë gjatë ceremonisë së saj të martesës.

“Historia e vërtetë e vajzës sonë hodhi inat gjatë ceremonisë sonë të dasmës. Por ne nuk do ta dëshironim ndryshe”, thuhet në mbishkrimin në video.

Sara, në postimin e saj, tha, “Rrëmbyesi i fundit i dasmës”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sara Wickman (@saradiane_)

(Kosova Sot Online)