Një propozim martese që 'vrau' romancën, surpriza e djalit bëri vajzën të dridhej nga frika

  • E.K /
  • 21 qershor 2021 - 12:22
Një propozim martese që 'vrau' romancën, surpriza e djalit bëri vajzën të dridhej nga frika

Megjithëse propozimet shoqërohen me momente romantike plot dashuri dhe vëmendje, shoqëruar me lot gëzimi për nusen e ardhshme, kohët e fundit gjithnjë e më shumë djem të rinj po vendosin të propozojnë vajza në një mënyrë më origjinale. 

Por ky rast i origjinalitetit duket se e ka ekzagjeruar pak.

Vajza në video, e cila u bë virale në rrjetet sociale dhe u shikua nga qindra mijëra njerëz përmes kanaleve të ndryshme, gjithashtu qau, por nga frika, sepse mendoi se ishte në mes të një përplasje të ashpër mafioze.

I dashuri i saj përgatiti një surprizë për të duke përgatitur një ekip "djemsh të rrezikshëm" për të trokitur në dritaren e tij ndërsa ai ishte me të dashurin e tij në makinë, pas së cilës ata filluan ta kërcënonin se do ta rrihnin sepse ai dyshohet se i detyrohej shumë shefit të tyre mafioz të parave.

Përfundimisht, ata e bënë atë të dilte, të gjunjëzohej nën kërcënimin e një shkopi bejsbolli, dhe e dashura e tij e tmerruar qëndroi pranë tij gjatë gjithë kohës, duke u dridhur nga frika dhe duke qarë.

Kur djali nxori unazën nga xhepi dhe kur e kuptoi se ishte thjesht një shfaqje që i paraprinte "momentit romantik", ajo mbeti në mosbesim dhe më pas shpërtheu në lot edhe më të mëdha. Në fund, ajo pranoi martesën dhe në heshtje tha "Po".

(Kosova Sot Online)