Askush nuk e mposht dot, kjo është vajza që i bën ‘horë’ të gjithë djemtë me radhë (Video)

  • E.K /
  • 23 korrik 2021 - 09:43
Askush nuk e mposht dot, kjo është vajza që i bën ‘horë’ të gjithë djemtë me radhë (Video)

A mundet një grua të mposht meshkujt në mundjen e krahut? Patjetër që po.

Në videon më poshtë është Irina Gladkaya, një ruse dhe mposht me radhë çdo rival që i del përpara në Muscle Miami Beach.

Të gjithë habiten për mënyrën sesi humbasin, por sekreti është që ajo ka fituar 13 herë titullin kampione e botës në mundjen e krahut.

(Kosova Sot Online)