Macja hyri në fushë duke dhuruar shou, tash shumë tifozë dëshirojnë ta adaptojnë (Video) Macja hyri në fushë duke dhuruar shou, tash shumë tifozë dëshirojnë ta adaptojnë

  • E.K /
  • 09 gusht 2021 - 10:38
Macja hyri në fushë duke dhuruar shou, tash shumë tifozë dëshirojnë ta adaptojnë (Video)  Macja hyri në fushë duke dhuruar shou, tash shumë tifozë dëshirojnë ta adaptojnë

Një tifozë e pazakontë ka hyrë në fushë në një ndeshje të bejsbollit në SHBA.

Ndërsa tifozët, së bashku me lojtarët, i thërrisnin lojtarët, duket se maces nuk i pëlqeu shumë zhurma dhe një mjedis i panjohur.

Sidoqoftë, historia ka një fund të lumtur, pasi macja tani është aq e popullarizuar sa shumë njerëz kanë dalë për ta adoptuar atë!

Shikoni videon e mëposhtme:

(Kosova Sot Online)