Gruaja shpëton për mrekulli nga treni

  • A.P /
  • 26 shtator 2021 - 08:44
Gruaja shpëton për mrekulli nga treni

Një grua shpëtoi si për mrekulli nga përplasja e trenit në Holandë. Në videon e publikuar duket gruaja e cila ecën hutuar përmes shinave të trenit.

Pasi i kalon shinat ajo kthehet përsëri, duke mos e parë trenin që po  i afrohej.

Për fat të mirë, siç duket dhe në video  ajo i shpëton përplasjes tragjike për pak sekonda.

(Kosova Sot Online)