Videoja që do ta mësojë fëmijën të vizatojë Babagjyshin

  • E.K /
  • 03 December 2021 - 14:02
Videoja që do ta mësojë fëmijën të vizatojë Babagjyshin

Tani që ka ardhur dhjetori, ne kemi filluar të përgatitemi për festat.

Së shpejti fëmijët do të mbarojnë shkollën dhe do të jetë në shtëpi dhe ne duam patjetër një “bodrum ndërtimi” që ata të kalojnë kohën në mënyrë krijuese.

Nëse vogëlushit tuaj i pëlqen të pikturojë, ne kemi një tutorial të këndshëm dhe të lehtë për të që të vizatojë një Babagjyshi të mrekullueshëm me çantën e tij.

Do t’ju duhet vetëm një letër e bardhë dhe stilolapsat e saj. Thjesht lini tabletin diku në mënyrë që të mund të vijojë tutoriali dhjetë minuta.

(Kosova Sot Online)