Kjo video bëhet virale, ja si hidhet në rrugë kripa në rrugë

  • E.K /
  • 15 dhjetor 2021 - 14:34
Kjo video bëhet virale, ja si hidhet në rrugë kripa në rrugë

Kushtet e rënda atmosferike dimërore, po krijojnë probleme në trafik.

Por duket se kjo nuk vlen edhe për Bosnje-Hercegovinën.

Punëtorët e shkathët kujtuan metodat gazmore të hedhjes së kripës të rrugës.

Regjistrimi u përhap shpejt në të gjithë rajonin dhe u bë hit!

(Kosova Sot Online)