Minjtë e hanë marihuanën në dhomën e provave

  • A.P /
  • 20 March 2024 - 14:00
Minjtë e hanë marihuanën në dhomën e provave

Të vetmet krijesa që duket se po shijojnë ndërtesën e policisë së New Orleans-it, janë minjtë në dhomën e provave, thanë zyrtarët këtë javë, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

“Minjtë po hanë marihuanën tonë. Ata janë lartë”, tha shefja e policisë Anne Kirkpatrick në një takim të Komitetit të Drejtësisë Penale.

 

Kovaçevski: Milloshoski ta vendos në rend dite komisionin për masa kufizuese

Putin do të vizitojë Kinën në maj – përpara udhëtimit të planifikuar të Xi në Evr...

Dënohen edhe pasagjerët, nuk e vendosen rripin e sigurisë – për një javë janë shq...

Fotografia e famshme dhe e rreme e Lincolnit

10 aksesorë dhe veshje që kombinohen guximshëm vetëm me fustane

Sipas CBS, ndërtesa e stacionit policor në rrugën Broad është aq e pushtuar nga minjtë dhe buburrecat, saqë stafi hyn dhe gjen jashtëqitjet e minjve në tavolinat e tyre.

Kondicionerët e ajrit në ndërtesë nuk funksionojnë dhe ashensorët gjithashtu janë jashtë përdorimit.

“Kur them se vlerësojmë punonjësit tanë, kjo nuk nënkupton se duhet lënë njerëzit të punojnë në kushte të tilla”, shtoi Kirkpatrick

(Kosova Sot Online)