Ariana shtatzënë dhe me plot stil

  • 05 prill 2019 - 14:50
Ariana shtatzënë dhe me plot stil

Ariana Fejzullahu është në pritje të fëmijës së katërt.

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana njihet si një femër me shumë stil.

Ajo në secilën paraqitje kujdeset që të vijë sa më trendi dhe asnjëherë nuk zhgënjen me paraqitjen.

Edhe në një imazh të publikuar së fundi, Ariana u paraqit me një veshje interesante po që dukej si çdo herë në formë të mirë dhe aktraktive.

Sigurisht ajo mori shumë pëlqime dhe komente pozitive për dukjen e saj.

Image

Ndryshe, Ariana dhe Ermali kanë një familje të mrekullueshme, ata janë prindër të tre fëmijëve ndërsa janë në pritje për tu bërë prindër për herë të tretë.

(Kosova Sot)