Pak e lodhur, por . . .

  • 06 prill 2019 - 08:15
Pak e lodhur, por . . .

Jennifer Lopez me një lëng të gjelbër në dorë u pa teksa po largohej nga xhirimi i filmit

Ajo po e ndez atmosferën edhe si muzikante, por edhe si aktore. Kështu, Jennifer Lopez është kënaqur derisa ishte veshur për lakmi, paksa më e mbështjellë se zakonisht, gjatë setit te “Hustlers”.

Aktorja e bukur 49 vjeçe, u pa teksa po pinte një lëng të gjelbër derisa po largohej nga xhirimet te “Hustlers” në Nju- Jork.

Jennifer u duk paksa e lodhur derisa u largua nga aty me lëngun e gjelbër në dorë. Përkundër kësaj, ajo u duk me stil, e veshur me një palë pantallona të lëkurës, një bluzë me rrip, derisa u duk se bukuroshja ishte veshur për personazhin e saj.

Personazhi i saj është Samantha Barbash, një lidere e bandave dhe valltare dhe shumë e ndyrë.

(Kosova Sot)