Ilnisa e zbulon se si e priti e vajza lidhjen e saj me Meritonin

  • A.P /
  • 24 April 2024 - 18:23
Ilnisa e zbulon se si e priti e vajza lidhjen e saj me Meritonin

Ilnisa Agolli, ish-banore e ‘BBV3’ tregon se si e priti e bija lidhjen e saj me Meritonin, transmeton gazeta “Kosova Sot Online”.

Ajo u shpreh se vajza e saj është një fëmijë i lirë dhe tolerant.

 

Gjëja e fundit që më shkonte ndër mend ishte që Anaisi të më kërkonte llogari dhe nuk e ka bërë.

Mandej, shtoi se kur ishin shtrirë së bashku, ajo kishte kthyer kurrizin dhe i kishte thënë: ‘Nëse të merr malli për Meritonin më përqafo’. Në atë çast bota ndaloi, – përfundoi Ilnisa.

Image


(Kosova Sot Online)