Shfaqet live për herë të parë, bebja mbretërore e Meghan dhe Harry

  • 08 maj 2019 - 14:26
Shfaqet live për herë të parë, bebja mbretërore e Meghan dhe Harry

Princi Harry i Britanisë së Madhe dhe bashkëshortja e tij, Meghan Markle, kanë prezantuar live para mediave, foshnjen e tyre të sapolindur.

Ja detajet në videon e mëposhtme:

 
Watch live for the first pictures of the Royal Baby

Watch live for the first pictures of the Royal Baby

Posted by Sky News on Wednesday, May 8, 2019

(Kosova Sot Online)