Adelina Tahiri me burrin, foto intime nga......

  • 28 qershor 2019 - 15:52
Adelina Tahiri me burrin, foto intime nga......

Këngëtarja Adelina Tahiri, megjithëse prej kohësh nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri muzikor, është shumë aktive në rrjetet sociale dhe vazhdimisht publikon foto nga përditshmëria,shkruan Kosova Sot Online.

Ajo di gjithmonë si të tërheqë vëmendjen e fansave, pasi shpesh herë befason ndjekësit me jetën luksoze që bën.

Së fundmi këngëtarja ka publikuar një imazh të pazakontë nga plazhi.

Ajo shfaqet e shtrirë më bashkëshortin në zallë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

(Kosova Sot Online)