Ronela Hajati tregon planet e mëdha: Ka ardhur koha të bëj një…

  • 15 gusht 2019 - 11:32
Ronela Hajati tregon planet e mëdha: Ka ardhur koha të bëj një…

Këngëtarja e njohur, Ronela Hajati, mendon se tani ka ardhur koha që të mbajë një koncert recital të madh.

Nëpërmjet disa postimeve në “Instastory”, Ronela zbulon planet e saj që ka dëshirë që t’i realizojë së shpejti.

Këngëtarja ka njoftuar se shumë shpejt do të organizojë një koncert recital, ku gjithçka do të jetë live. Madje ajo shkruan se do të jetë ndryshe nga ata që kemi parë, me një skenë të madhe, kërcimtarë dhe shumë drita.

“Mendoj se më ka ardhur koha të bëj një koncert recital…kam aq shume këngë që dua ti risjell! Dëshiroj të bëj koncert që askush nuk e ka bërë ndonjëherë…çdo gjë live, shumë valltarë, skenë e madhe dhe drita!”, ka shkruar ajo.

Image
Image
Image

(Kosova Sot Online)