Trejsi: Djalosh mos u zemëro

  • 21 tetor 2019 - 14:00
Trejsi: Djalosh mos u zemëro

Njihet për poza të tilla.

Trejsi Medini edhe sot ka mahnitur ndjekësit e saj me ekspozimin e gjoksit.

Ajo e ka publikuar një imazh në të cilin ka nxjerr në shesh gjoksin dhe pranë postimit ka lënë një këshillë për djemtë.

“Djalosh mos u zemëro”, shkruan mbi imazhin që e ka publikuar Trejsi.

Ajo në Instagram ndiqet nga një numër i madh i njerëzve dhe ata i ‘shpërblen’ me publikimin e fotografive ku shfaqet tejet joshëse.

(Kosova Sot Online)