Adelina gjysmë e zhveshur natën në rrugë

  • 22 tetor 2019 - 11:39
Adelina gjysmë e zhveshur natën në rrugë

E bëri foton dhe pa një pa dy e hodhi në Instagram.

Këngëtarja Adelina Tahiri në këtë rrjet social në imazhin e publikuar shihet e veshur me të shkurta, ani pse vera ka shkuar tash e një muaj.

Duke vënë në pah këmbët, këngëtarja duket seksi.

Fotos, Adelina ia la një shkrim, e që është “Hile Hile”, titulli i këngës së re që e ka publikuar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

(Kosova Sot Online)