Teuta Krasniqi ndan një foto me Adonisin nga sauna

  • 17 janar 2020 - 13:45
Teuta Krasniqi ndan një foto me Adonisin nga sauna

Teuta së bashku me familja kanë shkuar në Brezovicë për disa ditë pushimi.

Teuta dhe Adonisi janë një çift mjaft i përmendur në shoubizin vendor, dhe thuajse çdo veprimtari e tyre zgjon kureshtje tek publiku shqiptar.

Çifti së bashku me fëmijët e tyre kanë udhëtuar në Brezovicë ku po shijojnë bukuritë e këtij vendi malor.

Aktorja gjatë këtij pushimi ka publikuar disa imazhe dhe njëra nga to që tërhoqi vëmendjen është edhe fotoja e publikuar në saunë me bashkëshortin e saj. 

(Kosova Sot Online)