Jonida Vokshi befason me pamjen, shfaqet me bikini dhe tregon format perfekte

  • E.K /
  • 07 gusht 2020 - 09:47
Jonida Vokshi befason me pamjen, shfaqet me bikini dhe tregon format perfekte

Jonida Vokshi në muajin qershor u bë mama për herë të parë, duke sjellë në jetë një vajzë. Ndonëse ka kaluar pak kohë, Jonida duket se është më në formë se kurrë, duke rrëzuar të gjitha kilogramët e marra gjatë shtatzanisë.

Së fundmi, ajo ka pozuar me bikini, buzë pishinës dhe linjat e saj janë të pabesueshme, duke i mahnitur të gjithë. Ndjekësit kanë vërshuar menjëherë me komente të tipit “O Jonida po ke lindur ti apo s’ke lindur o goc?”.

(Kosova Sot Online)