Keni durim: Soni po vjen me hitin më të ri

  • A.P /
  • 17 gusht 2020 - 19:52
Keni durim: Soni po vjen me hitin më të ri

Ky lajm është shumë i vërtetë. Këngëtarja e dashur për publikun Soni Malaj është në finalizim e sipër të këngës së saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Xhirimet e klipit tanimë kanë përfunduar, derisa në klip Soni do vjen e veshur tejet me stil, dhe me një klip shumë veror.

E tëra që duhet të bëni është të keni durim, se Soni po vjen me hitin e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#beforetheevent @jonipeci_store @ela.pera @tina_italo_tessuti_altamoda_

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#beforetheevent @jonipeci_store @ela.pera @tina_italo_tessuti_altamoda_ @milkurti_m @katerina_gjokola

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on

(Kosova Sot Online)