Plot të qeshura dhe dashuri, Patrisi ndan foton më të bukur të Tian duke përqafuar Reneen

  • G.G /
  • 18 August 2020 - 09:44
Plot të qeshura dhe dashuri, Patrisi ndan foton më të bukur të Tian duke përqafuar Reneen

Ndonëse raporti i dy vëllezërve, Robert Berisha dhe Patris Berisha tërhoqi vëmendjen e gjithë mediave disa muaj më parë, duket se tashmë situata mes tyre i është kthyer normalitetit.

Ata që e provojnë më së miri këtë fakt janë të vegjëlit e tyre, Tian dhe Renee.
Ka qenë Patrisi ai i cili ka publikuar një foto të Tian dhe Renee të përqafuar shoqëruar me dy emoji zemrash.
Me siguri dy kushurinjtë e vegjël janë duke u argëtuar pa masë me njëri-tjetrin dhe këtë e tregon dhe e qeshura e tyre.
Siç duket Patris dhe Roberti kanë zgjedhur t’i lënë pas problemet e të shkuarës dhe të jenë pranë njëri-tjetrit, njëjtë si dhe fëmijët e tyre.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tian dhe Renee ë

A post shared by Patris Berisha ë (@patrisberisha) on

(Kosova Sot Online)