Rrëfehet nusja e Sali Berishës: Vjehrrit tim po qe nevoja i laj edhe këmbët

  • G.G /
  • 19 gusht 2020 - 10:44
Rrëfehet nusja e Sali Berishës: Vjehrrit tim po qe nevoja i laj edhe këmbët

Armina Mevlani ka rrëfyer shumë sonte për lidhjen e saj me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha dhe marrëdhëniet me familjen e tij.

Ndërsa është pyetur nga Ermal Mamaqi se në cilin krah fle ajo dhe në cilin krah Shkëlzeni ajo tha se ai fle majtas dhe ajo djathtas. Armina ka treguar se familja Berisha është shumë e thjeshtë dhe komunikuese.

PO ashtu ajo ka thënë se nëse do te ishte nevoja do i lante edhe këmbet Sali Berishës, vjehrrit se saj.

(Kosova Sot Online)