Me të pasmet bombastike në plan të parë dhe e veshur bikini të zeza, Ronela Hajati ndez rrjetin

  • G.G /
  • 20 gusht 2020 - 15:58
Me të pasmet bombastike në plan të parë dhe e veshur bikini të zeza, Ronela Hajati ndez rrjetin

Ronela Hajati po shijon pushimet e saj në bregdetin e jugut dhe padyshim këngëtarja po kalon atje ditët më të mira.

Ajo publikoi foto nga pushimet e saj e veshur me bikini të zeza dhe vuri në plan të parë të pasmet e sa bombastike.

Ronela Hajati dukej mjaft provokuese në imazhin e nxehtë duke ngritur temperaturat në rrjetet sociale.

“Ditë kaq të mrekullueshme ë,”- shkroi këngëtarja në përshkimin e fotos.

Nuk dihet se kush e shoqëron Ronela Hajatin me pushime, pasi pak kohë më parë ajo deklaroi se ishte single, duke konfirmuar se i ka dhënë fund lidhjes disavjecare me Young Zerkës.

Këngëtarja u shpreh se është më e padashuruar se kurrë dhe se është e fokusuar tek puna e saj.

“Jam çuditërisht më e padashuruar se asnjëherë dhe jam vetëm, e fokusuar tek puna. Kjo karantina më ka ndihmuar shumë të rigjej vetveten, t’ia rinis punës me shpresën që Zoti i di të gjitha, i ka shkruar disa gjëra për ne. Ndonjëherë është e kotë të kërkojmë gjëra që nuk e dimë nëse do të bëhen ndonjëherë,”- tha këngëtarja e ftuar në emisionin “Në Kurthin e Piter Pan”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Such amazing days ë

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial) on

(Kosova Sot Online)