Mos Ledri dhe Sara e kanë vendosur tashmë emrin e vajzës së tyre?

  • G.G /
  • 22 gusht 2020 - 09:34
Mos Ledri dhe Sara e kanë vendosur tashmë emrin e vajzës së tyre?

Ditët e fundit Sara Hoxha dhe Ledri Vula kanë ndarë momente mjaft të ëmbla krah njëri-tjetrit duke shijuar javët e fundit të verës 2020.

Megjithatë ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve ka qenë një varëse me shkronjën ‘H’, të cilën Sara e ka vendosur së fundmi në qafën e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Reason why I can’t wear actual maternity clothes.. @ohpolly

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

(Kosova Sot Online)