Fustani nuk ia mban gjoksin bombastik Encës

  • G.G /
  • 22 August 2020 - 11:21
Fustani nuk ia mban gjoksin bombastik Encës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, njihet për format e saj seksi trupore, shkruan Kosova Sot Online.

Ajo me ndjekësit në Instagram nuk heziton që ti tregoj ato dhe njësoj ka vepruar edhe me paraqitjen e fundit.

Enca duket joshëse në imazhet e publikuara teksa në sy bie gjoksi i këngëtares shkak i të cilit duket se ajo ka problem edhe me numrin e rrobave.

Ky detaj më së miri vihet re edhe në këto imazhe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cëa Ence qe jam ë @fashionnova @fashionnovacurve fashionnovapartner

A post shared by ENCA (@enca) on

(Kosova Sot Online)