Morena Taraku së shpejti do të lansojë këngën me reperin e njohur

  • E.K /
  • 24 August 2020 - 08:41
Morena Taraku së shpejti do të lansojë këngën me reperin e njohur

Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, është mjaft e komentuar në faqet rozë.

Ani pse ajo shpesh shfaqet e rezervuar sa i përket jetës personale, ana profesionale mbetet të jetë caku.

Së fundmi, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, bukuroshja shqiptare ka bërë të ditur se do të vijë me një bashkëpunim.

(Kosova Sot Online)