Nora në bikini me lëvizje provokuese nga oborri i shtëpisë

  • G.G /
  • 24 August 2020 - 12:32
Nora në bikini me lëvizje provokuese nga oborri i shtëpisë

Nora Istrefi, këngëtarja shumë e dashur shqiptare, njihet gjerësisht edhe për format e saj bombastike të cilat kanë qenë shpesh herë në qendër të mediave.

Së fundmi këngëtarja ka “trullosur” rrjetin me videot e postuara në InstaStory.

Nora shihet nga oborri i shtëpisë teksa ka veshur bikini dhe kërcen mjaft provokuese përpara kamerës dhe mund të themi pa frikë se është në super formë.

https://www.instagram.com/stories/noraistrefi/2382169820836955823/

(Kosova Sot Online)