Lori Kaçka ia vë flakën You Tubes me këngën 'Lulija'

  • A.P /
  • 24 August 2020 - 19:15
Lori Kaçka ia vë flakën You Tubes me këngën 'Lulija'

Këngëtarja e njohur Loreta Kaçka e njohur me emrin artistik si Lori, e ka publikuar projektin më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kënga titullohet “Lulija” dhe është ripërpunim i një kënge popullore, e sjellur në frymë moderne nga Lori në bashkëpunim me Halit Haliti x DJ Breezy.

E me këtë këngë përplot ritëm. Lori ia ka vënë flakën edhe You Tubes pa asnjë dyshim.

"Oj lulija jonë me limana..."

Premierë:

(Kosova Sot Online)