Vjollca Luka më në formë se kurrë sot feston ditëlindjen

  • A.P /
  • 25 August 2020 - 18:36
Vjollca Luka më në formë se kurrë sot feston ditëlindjen

Këngëtarja e njohur shqiptare Vjollca Luka, sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta 'Kosova Sot Online'.

Pikërisht sot këngëtarja feston ditëlindjen, dhe me këtë rast dhe ne i urojmë shëndet e gjitha të mirat.

Kujtojmë që Vjollca me bashkëshortin e saj Gjovanin janë ndër çiftet më të njohura në estradën shqiptare.

Image
Image

(Kosova Sot Online)