Me fustanin rrjetë dhe gjoksin jashtë, Tika ‘ndezë’ rrjetin

  • E.K /
  • 26 gusht 2020 - 08:32
Me fustanin rrjetë dhe gjoksin jashtë, Tika ‘ndezë’ rrjetin

Tika Camaj është një nga modelet më të njohura shqiptare.

Ajo aktivitetin më të madh nuk e ka në pista mode, por, në Instagram.

Në këtë rrjet social, bukuroshja ka hedhur tri fotografi dhe me to ka ‘ndezur’ rrjetin.

Në imazhe, Tika shihet e veshur me një fustan rrjetë, por, vëmendja shkoi te gjoksi i saj bombastik.

(Kosova Sot Online)