Gold AG nxjerr album me 12 këngë të reja – “Diaspora”

  • G.G /
  • 26 gusht 2020 - 12:02
Gold AG nxjerr album me 12 këngë të reja – “Diaspora”

Reperi i njohur shqiptare, Arian Agushi – Gold AG, njihet për projektet e suksesshme muzikore.

Ai publikon shpesh këngë dhe pothuajse secila shndërrohet në më të dëgjuarat.

Duke qenë kështu ai ka vendosur që ta bëjë një album të cilit i la titullin “Diaspora” dhe tani veçse e ka nxjerr në shitje.

Goldi këtë e bëri të ditur nëpërmjet publikimit të një postimi në Instagram.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

12 keëngeë neë albumin e ri “DIASPORA” nga produksioni @eurolindimusic ë

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on

(Kosova Sot Online)