”Dobësohu moj se je bërë si…” këngëtarja shqiptare ua bën 8 me 2

  • G.G /
  • 26 gusht 2020 - 12:57
”Dobësohu moj se je bërë si…” këngëtarja shqiptare ua bën 8 me 2

Teksa të gjithë presin me padurim projektet e reja muzikore nga Ronela, këngëtarja vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale duke postuar foto që kanë tërhequr shumë vëmendjen.

Në fotot e fundit Ronela shfaqet duke pozuar me rrobabanjo rozë dhe komplimentat kanë qenë të shumta.

Mirëpo mes komenteve Ronelës i ka rënë në sy një ndjekëse që i thotë të dobësohet.

‘Dobësohu pak zemër se më super dukesh’, i shkruan komentuesja ndërsa Ronela i thotë që ‘nesër’ do dobësohet, pra që as ka ndërmend të ndryshojë për sy të komentuesve.

(Kosova Sot Online)