Naimi e mbanë Mihrinë në pëllëmbë të dorës gjersa ajo defilon si një modele e vërtetë

  • A.P /
  • 30 gusht 2020 - 13:00
Naimi e mbanë Mihrinë në pëllëmbë të dorës gjersa ajo defilon si një modele e vërtetë

I pëlqeu dikujt apo jo, Mihrija&Naimi janë ndër çiftet më të konsoliduara në estradën shqiptare dhe shumë të dashur nga publiku, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Javën e fundit të muajit Gusht ata kanë preferuar të relaksohen disa ditë në bregdet.

E nga plazhi kanë pozuar si yje të vërtetë, duke shfaqur kreativitetin e tyre si çift edhe përmes fotografive, të cilat keni mundësinë t'i shikoni në vijim...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on


(Kosova Sot Online)